Profil użytkownika GabrielaR
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Aw-Derma. Wąsik-Kuprianowicz Agnieszka, Dr Nauk Med. Spec. Dermatolog., Wrocław
opublikowano ponad 12 lata temu
O tym salonie powiedziała mi moja koleżanka. Zdecydowałam się przyjść tutaj na zabieg leczący blizny po trądziku. Niestety na moich policzkach tych blizn było sporo. Teraz nie tylko ich nie ma ale także znacząco poprawiła się kondycja mojej skóry na twarzy. Gorąco polecam.