.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika GabrielaR

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

O tym salonie powiedziała mi moja koleżanka. Zdecydowałam się przyjść tutaj na zabieg leczący blizny po trądziku. Niestety na moich policzkach tych blizn było sporo. Teraz nie tylko ich nie ma ale także znacząco poprawiła się kondycja mojej skóry na twarzy. Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie