.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Gaweł

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Fachowiec szkoda gadać, przetrzymuje głowice prawie miesiąc. Co się skontaktuje to słyszę słowa" Na jutro będzie" i tak już miesiąc dzień w dzień. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Jakość usług dla mnie była zawsze na dobrym poziomie, i zawsze słyszałem opinie że to dobry fachowiec. o przetrzymywaniu nic mi nie wiadomo, ale jest zasada że jak ma być dobrze to nie może być szybko