Profil użytkownika Gazeta Podlasia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Biuro Przewozowe Grand Tour Venus Krzysztof Zubeil, Kadłub Turawski
opublikowano ponad 12 lata temu
W imieniu Klienta Pani K. zamówiła (podpisała i podbiła pieczątką firmową zlecenie) w maju 2014 r. do dwóch wydań w Gazecie Podlasia publikację ogłoszeń firmy RUIGROK o rekrutacji pracowników do pracy w Holandii, minęło dwa miesiące i nie ma przelewu za fakturę, na telefony reagują zdziwieniem i odbijają piłeczkę, by dzwonić do ich oddziałów, moim zdaniem - firma nierzetelna. wysyłam z końcem lipca im wezwanie do zapłaty i gdy w ciągu 7 dni nie będzie od nich przelewu na koncie oddaję należność do windykacji. Kwota nie jest duża i dlatego pewnie liczą, że nikt taką kwota nie będzie sobie zawracał głowy i się o nią upominał.
Gazeta Podlasia