.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Goral

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

brak reakcji firmy na zgłaszane usterki sprzętu jeszcze w okresie gwarancyjnym. Od miesiąca dzwonię, faksuję. Mimo podawanych w faksie i telefonicznie terminów przyjazdu serwisu firma nie wywiązuje się z umów. Ciągle czekam !!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie