.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Gosia McFarlane

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Weterynarz Bielsko-Biała - Lecznica Dla Zwierząt, Bielsko-Biała

opublikowano ponad 5 lata temu

Jesli można dać 0 gwiazdek, to taka właśnie opinie ta klinika od nas dostaje. zmarnowali tydzień życia kota, skasowali moja mamę, emerytkę, 600 zł za każdym razem mówiąc ze to dziwny przypadek i nie wiedza co z kotka jest grane (po wykonaniu dwóch prześwietleń w międzyczasie, badań krwi etc) i oddali kota do domu stwierdzając, ze kot albo ma urojenia ze ja coś boli, albo coś się dzieje, ale nie maja pojęcia co. po tej 'diagnozie' zabrałam kota do innego weterynarza, który diagnozę wystawił w ciagu jednej minuty (jak się okazuje podręcznikowy przypadek), niestety tego straconego tygodnia nie można było już odzyskać, a stan kota się pogarszał (rowniez przez leki podawane w lecznicy na karpackiej, które jeszcze mocniej ja osłabiły i które absolutnie w jej przypadku nie powinny być podawane). po kolejnych dwóch tygodniach walki, kot dzisiaj umarł, nie dało się jej uratować, niestety ten pierwszy tydzień w którym kot zamiast leczonym był tylko osłabiany, przesądził o sprawie.... Przestrzegam! Żałuje, ze dopiero teraz sprawdzam opinie na temat tej kliniki. okazuje się, ze nie jest to odosobniony przypadek. Kociaka niestety nic nam już nie przywróci.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie