.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika grass

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Przyjechałem do człowieka autem, które miało być malowane. Odpisał nr., zabrał klapkę i zrobił kolor...Po pomalowaniu okazało się, że to całkowicie inny kolor...Rozmawiałem z lakiernikami...Każdy śmiał się, że tam kupiłem i zaufałem.Odradzam !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie