Profil użytkownika grass
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat JB Lakmal. Mieszalnia lakierów samochodowych i motocyklowych, Bytom
opublikowano ponad 12 lata temu
Przyjechałem do człowieka autem, które miało być malowane. Odpisał nr., zabrał klapkę i zrobił kolor...Po pomalowaniu okazało się, że to całkowicie inny kolor...Rozmawiałem z lakiernikami...Każdy śmiał się, że tam kupiłem i zaufałem.Odradzam !!!!