.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika gronowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Na temat tego przedszkola mam bardzo pozytywną opinię. Nie zawiodłam się jeszcze na wspaniałej kadrze. Placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania i serdecznie ją polecam. Czesne są tu naprawdę przystęne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie