Profil użytkownika gronowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Człowieka, Gdów
opublikowano ponad 11 lata temu
Na temat tego przedszkola mam bardzo pozytywną opinię. Nie zawiodłam się jeszcze na wspaniałej kadrze. Placówka spełniła wszystkie moje oczekiwania i serdecznie ją polecam. Czesne są tu naprawdę przystęne.