.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Grzegorz P

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom

opublikowano ponad 2 lata temu

Ten gabinet Okulistyczny istnieje w Radomiu odkąd pamiętam, przychodziłem tu z rodzicami na badanie wzroku oraz nowe okulary, dziś sam mam rodzinę i nie chcę zmieniać mojego okulisty czy optyka, czuć tutaj rodzinną atmosferę (bo to rodzinna firma) i zawsze w 100% byliśmy zadowoleni z obsługi i jakości produktów. Poza tym widać coraz to nowe sprzęty w gabinecie okulistycznym więc firma się ciągle rozwija.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie