Profil użytkownika Grzegorz P
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom
opublikowano ponad 2 lata temu
Ten gabinet Okulistyczny istnieje w Radomiu odkąd pamiętam, przychodziłem tu z rodzicami na badanie wzroku oraz nowe okulary, dziś sam mam rodzinę i nie chcę zmieniać mojego okulisty czy optyka, czuć tutaj rodzinną atmosferę (bo to rodzinna firma) i zawsze w 100% byliśmy zadowoleni z obsługi i jakości produktów. Poza tym widać coraz to nowe sprzęty w gabinecie okulistycznym więc firma się ciągle rozwija.