Profil użytkownika Grzegorz Rejtowicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o., Wrocław
opublikowano ponad 6 lata temu
NTS-Energy zasłużyli na 5 * , a w szczególności Pan Paweł z Markiem za bardzo sprawny i estetyczny montaż pompy ciepła Hitachi Yutaki 8 kW. Wybór padł na NTS bo uzyskałem z żoną szereg istotnych informacji dotyczących samej pompy jak i sposobu jej montażu. Później już był montaż i radosna chwila samego uruchomienia wykonana przez inżyniera serwisu. Ku mojemu zaskoczeniu urządzenie zagrzało ciepłą wodę w zbiorniku w niecałe 30min. Jestem pod wrażeniem.
Grzegorz Rejtowicz
Panie Grzegorzu, w imieniu spółki NTS-Energy dziękuję za pozytywną ocenę naszych pracowników. Życzę udanego użytkowania zamontowanej pompy ciepła. Pozdrawiam Prezes Zarządu Andrzej Wicher