.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Grzegorz Swalarz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Naprawa Suszarki - narazie trwa prawie miesiąc i do tego mam strasznie porysowany parkiet. NIE POLECAM Poprosiłem o naprawę Suszarki Beko - pierwsza diagnoza pęknięty pasek - po tygodniu okazało się że zamówili nie ten pasek oraz przy próbie założenia go porysowali parkiet - po następnym tygodniu wymienili pasek i Pani kierownik podesłała mi SMSem nr ubezpieczenia OC w sprawie parkietu (PZU napisało że wg nich naprawa parkietu powinna się zmieścić do 500zł więc o kasę mam się zwrócić do serwisu) - zobaczymy co powiedzą parkieciarze - po włączeniu suszarki - chodziła przez 10 sek i do tego głośno jak kombajn więc zadzwoniłem ponownie, Pani kierownik powiedziała że wezmą ją do siebie i sprawdzą (- oczywiście wysłała jednego pracownika więc musiałem pomagać by wynieść suszarkę z domu) - kolejny tydzień minął, okazało się że to jeszcze grzałka jest też przepalona - ale przecież dawali gwarancję - zobaczymy co będzie z tym dalej... chyba trzeba się wybrać do Rzecznika Praw Konsumenta. - już prawie miesiąc suszarka się naprawia i nadal nie mam jej w domu, gdzie trójka małych dzieci, więc by się przydała, napiszę również jak się ta sprawa zakończyła ..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie