.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Grzegorz Szpak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Wykonawca firma PRIN tak pozostawiła po sobie porządek, wstyd i hańba. Uszkodzone : zasuwa do budynków. Nie dokończona ścieżka rowerowa. Szpary między płytami, dziury na drogach zrobione przez koparkę. Wszystko pokazane jest na zdjęciach. NIE POLECAM !!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie