Profil użytkownika Halina Naziemiec
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Efekt. Zakład fryzjerski, kosmetyka. Brożek R., Łódź
opublikowano ponad 4 lata temu
Witam.korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych.Z obydwu jestem bardzo zadowolona.Pani fryzjerka potrafi doradzić Miła atmosfera.Pani kosmetyczka profesjonalnie zajeła się moim wyglądem.Manicure również zrobione perfekcyjnie.Cena przystępna.Pozdrawiam.
Halina Naziemiec