.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Halina Naziemiec

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Witam.korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych.Z obydwu jestem bardzo zadowolona.Pani fryzjerka potrafi doradzić Miła atmosfera.Pani kosmetyczka profesjonalnie zajeła się moim wyglądem.Manicure również zrobione perfekcyjnie.Cena przystępna.Pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie