Profil użytkownika Halina
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Orient. Sultan Batyrkulov, Lek. Med. Akupunktura, Szczecin
opublikowano ponad 7 lata temu
Trafiłam do gabinetu ORIENT z bólem kręgosłupa po urazie w trakcie treningu w kwietniu 2019 r. . Mam lat 71. Medycyna konwencjonalna zaleciła środki przeciwbólowe i rehabilitację ( laser, pole magnetyczne , gimnastykę). Pożądanych efektów nie osiągnęłam. W internecie znalazłam gabinet ORIENT. Już po 3 zabiegu ( masaż i akupunktura) ból zelżał . Po 10 zabiegach ból ustąpił całkowicie. W czerwcu pojechałam z mieszanymi uczuciami w góry. Czułam się bardzo dobrze. Spędziłam w tym roku 1,5 miesiąca na wędrówkach górskich w 4 różnych masywach .
Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc, dzięki której czuję się doskonale i nie musiałam zrezygnować z moich pasji.
Halina W.