.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Halina

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 7 lata temu

Trafiłam do gabinetu ORIENT z bólem kręgosłupa po urazie w trakcie treningu w kwietniu 2019 r. . Mam lat 71. Medycyna konwencjonalna zaleciła środki przeciwbólowe i rehabilitację ( laser, pole magnetyczne , gimnastykę). Pożądanych efektów nie osiągnęłam. W internecie znalazłam gabinet ORIENT. Już po 3 zabiegu ( masaż i akupunktura) ból zelżał . Po 10 zabiegach ból ustąpił całkowicie. W czerwcu pojechałam z mieszanymi uczuciami w góry. Czułam się bardzo dobrze. Spędziłam w tym roku 1,5 miesiąca na wędrówkach górskich w 4 różnych masywach . Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc, dzięki której czuję się doskonale i nie musiałam zrezygnować z moich pasji. Halina W.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie