Profil użytkownika Hanna M
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
Przylaczam sie do pozytywnych opinii. Doktor K. to prawdziwy profesjonalista, doradzil mi nieinwazyjny zabieg liftingu, dzieki czemu skora jest napieta, jedrna, ale nie jestem 'ponaciagana'. To chyba jeden z niewielu lekarzy, ktory zachowuje umiar przy wykonywaniu zabiegu i jest w stanie poprawic wyglad twarzy, nie robiac efektu maski. Podczas zabiegu panowala mila swobodna atmosfera, pelen profesjonalizm. Na pewno wroce :))
Opinia na temat iWizerunek.pl - wizerunek w internecie, WOŁOMIN
opublikowano ponad 8 lata temu
Polecam, przyjemna współpraca, iWizerunk pomógł mi uporać sie z negatywnymi opiniami w sieci na temat mojej firmy. Skuteczne dzialania, staly kontakt, zlecenia wykonywane terminowo.