Profil użytkownika Harasimowicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kaszubski Bank Spółdzielczy. Oddział w Stężycy, Stężyca
opublikowano ponad 15 lata temu
Niestety doradztwo niedostateczne, najbardziej zdumiewajace jest to, ze brak jest znajomosci przepisow lub interpretacja ich wg. wlasnego gustu, co jest dla mnie osobiscjie niedopuszczle. Stracilem niepotrzebnie miesiac czasu na przygotowanie dokumentow, by w ostatecznosci uslyszec np: taka pieczatke to moze kazdy zrobic (pieczatka zakladu pracy)o podanym numerze kontaktowym do zakladu pracy, w celu zweryfikowania danych pan dyrektor nie chcial slyszec.
jezeli Panstwo chca korzystac z tych uslug i preferencji, stanowczo odradzam ten bank, lepiej juz pojechac np. do Gdyni, gdzie formalnosci zalatwiane sa milo i co najwazniejsze: merytorycznie i szybko.
Pozdrawiam
Niestety, wkradl sie blad! Opinia dotyczy Banku Spoldzielczego w Wejherowie, na ul. PUCKIEJ!