Profil użytkownika Hela Leszczyńska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny. Lek. Weterynarz. Jarosław Matuszewski, Piła
opublikowano ponad 8 lata temu
Dzwoniłam w kilka miejsc, żeby przystrzyc Kaję przed Bożym Narodzeniem, wszędzie terminy pozajmowane (tydzień przed), pani Bogusia jeszcze nas wcisnęła. Za ścianą jest pan doktor, który przy okazji w cenie podstrzyżenia i kąpieli (zapłaciłam 30 zł) sprawdził czy Kaji nic nie dolega, kiedyś miała problemy z zatokami okołoodbytowymi i z uszami, teraz było wszystko dobrze. Życzymy z Kają spokojnych Świąt, choć pan doktor jest na dyżurze telefonicznym i chyba to mało prawdopodobne
Hela Leszczyńska