.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Hela Leszczyńska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Dzwoniłam w kilka miejsc, żeby przystrzyc Kaję przed Bożym Narodzeniem, wszędzie terminy pozajmowane (tydzień przed), pani Bogusia jeszcze nas wcisnęła. Za ścianą jest pan doktor, który przy okazji w cenie podstrzyżenia i kąpieli (zapłaciłam 30 zł) sprawdził czy Kaji nic nie dolega, kiedyś miała problemy z zatokami okołoodbytowymi i z uszami, teraz było wszystko dobrze. Życzymy z Kają spokojnych Świąt, choć pan doktor jest na dyżurze telefonicznym i chyba to mało prawdopodobne
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie