Profil użytkownika High Tech
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o., Wrocław
opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo dobrej jakości, użytkuję przez drugi sezon w domu 140 m2 pompę glikolową Etna 8kw. Teraz rozpocząłem testy na chłodzenie bo dopiero nie dawno zainstalowałem wymiennik do wentylacji.Wymiennik wentylacji podłączony jest pośrednio do obiegu glikolowego i do pompy.Tak jak już grunt nie da rady to wtedy pompa.Ogólne jestem zadowolony tylko musiałem czekać dłużej o 2 tygodnie na montaż.
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma
Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy