Profil użytkownika ilkowicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pod Złota Różą. S.j. Hotel. Fhu. Sowińscy Z.a., Kielce
opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo dobrze czuję się w tym hotelu. Naprawdę lubię tu nocować i wybieram to miejsce podczas każdej wizyty służbowej. Dla mnie świetna atmosfera a pokoje naprawdę ekstra.