.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika ilkowicz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobrze czuję się w tym hotelu. Naprawdę lubię tu nocować i wybieram to miejsce podczas każdej wizyty służbowej. Dla mnie świetna atmosfera a pokoje naprawdę ekstra.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie