Profil użytkownika INFO KLASIK
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wasiluk Grzegorz "dog-Wet" Gabinet Weterynaryjny, Radomsko
opublikowano ponad 5 lata temu
Mądry, profesjonalny, empatyczny lekarz i przesympatyczny człowiek. Polecam Pana Doktora z całego serca. Iwona
INFO KLASIK