.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Ireneusz Drezek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam z całego serca jestem stałym odbiorcą .Opinia od Tadeusza jest chyba ustawiona od firmy konkurencyjnej bo na tyle lat współpracy z tą firmą nie zdarzyło mi się aby słupki były źle wykonane. Wszystko jest zawsze zgodne z opisem. Słupy są mocne a zbrojenie to belka z czterech prętów. SPRAWDZIŁEM....
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie