.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Izabela Bogacz

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Stomatologia Jastrzębscy, Lubań

opublikowano ponad 2 lata temu

Lekarz który leczył moje zęby najchętniej leczyłby wszystkie zęby kanałowo, nawet te które nie musiał. Natomiast chyba celowo nie widzał zwykłej próchnicy w zębie obok .Przez takie wyrachowane działanie naraził mnie na dodatkowy ból i niepotrzebne leczenie kanałowo zęba zdrowego i ostatecznie na dodatkowe koszty związane z leczeniem zęba z próchnicą który po roku niestety również musiałam leczyć kanałowo.Zastanawia mnie po co te cudowne prześwietlenia skoro lekarz NIE WIDZI zwykłej próchnicy? Zwykłe oszustwo . Odradzam leczenia w tym miejscu.
Zgłoś nadużycie