Profil użytkownika Izabela Niechwiej
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 6 lata temu
Narożnik od puszmana to zdecydowanie najlepszy mebel w moim salonie :) Jakośc, cena, wygląd - wszystko na plus!
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 6 lata temu
Zarówno sofa jak i fotel od Puszmana spełniają moje oczekiwania w 100%. Serdecznie polecam! :)
Izabela Niechwiej