Profil użytkownika Izabela Tkaczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Okulistyczny Rezamed. Reza Fakhari, Częstochowa
opublikowano ponad 3 lata temu
Jestem 10 dobę po usunięciu nadmiaru skóry na powiece.Jestem bardzo zadowolona.Żadnych siniaków i koronkowa robota.Bardzo dobra i miła obsługa.
Pan doktor i asystentka dbali o mój komfort podczas zabiegu
Dziękuję i polecam z całego serca