.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Izabela Tkaczyk

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Gabinet Okulistyczny Rezamed. Reza Fakhari, Częstochowa

opublikowano ponad 3 lata temu

Jestem 10 dobę po usunięciu nadmiaru skóry na powiece.Jestem bardzo zadowolona.Żadnych siniaków i koronkowa robota.Bardzo dobra i miła obsługa. Pan doktor i asystentka dbali o mój komfort podczas zabiegu Dziękuję i polecam z całego serca
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie