Profil użytkownika Jacek Adamski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Serwis Blacharsko-Lakierniczy Wiesław Kwapisz, Łódź
opublikowano ponad 4 lata temu
Witam, pojawiłem się kolejny raz z rysami na karoseri mojego samochodu, rysy profesjonalnie usunięto, auto wygląda jak nowe. Najlepszy lakiernik w Łodzi, polecam z czystym sumieniem.