Profil użytkownika Jadwiga Tobiasz
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet ginekologiczno-położniczy lek. med. Dominika Herlenius-Sawicka, Warszawa
opublikowano ponad 8 lata temu
Pierwszy kontakt z Panią Doktor miałam po ciąży na badaniu kontrolnym. Nadal jestem pod opieką doktor Dominiki, która jest osobą niezwykle kompetentna , przemiłą z podejściem do pacjenta rzadko w tych czasach spotykanym. Pełen profesjonalizm i bardzo polecam.
Opinia na temat Ginekolog Wrocław - Ginemedica Justin Center, Wrocław
opublikowano ponad 8 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z usług Ginemedici. Szybkie terminy, przystępne ceny. Przyjął mnie bardzo doświadczony lekarz z ogromną wiedzą i bardzo życzliwym podejściem. Panie w rejestracji bardzo uprzejme. Polecam!
Jadwiga Tobiasz