.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Jadwiga

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Cieszę się, że miałam to czynienia z tym centrum. Czuje się tutaj wspaniale. Korzystałam z makijażu permanentnego i wiem, że wykonywany jest on naprawdę starannie. Także kapsuła SPA jest moim zdaniem warta uwagi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie