Profil użytkownika Jadwiga
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Kosmetologii i Dermatologii Laserowej Wenus Mgr Renata Skruch, Bielsko-Biała
opublikowano ponad 11 lata temu
Cieszę się, że miałam to czynienia z tym centrum. Czuje się tutaj wspaniale. Korzystałam z makijażu permanentnego i wiem, że wykonywany jest on naprawdę starannie. Także kapsuła SPA jest moim zdaniem warta uwagi.