Profil użytkownika Jakub Czerwonka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat EKOLOGICZNA PRALNIA CHEMICZNA EKO EXPRESS, Zamość
opublikowano ponad 6 lata temu
Dywan 3 tygodnie był w pralni. Po odbiorze okazało się, że nie został uprany. Proszę nie mylić z "niedoczyszczony". Był w takim samym stanie jak przed zawiezieniem. Nie polecam!
Jakub Czerwonka