.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Jakub Czerwonka

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat EKOLOGICZNA PRALNIA CHEMICZNA EKO EXPRESS, Zamość

opublikowano ponad 6 lata temu

Dywan 3 tygodnie był w pralni. Po odbiorze okazało się, że nie został uprany. Proszę nie mylić z "niedoczyszczony". Był w takim samym stanie jak przed zawiezieniem. Nie polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie