.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Jan Kot

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam tej firmy. Wyjazd w niedzielę o17.00 z Holandii, na miejscu w Lublinie wtorek 14.00. Odbiór paczki zaplanowany na niedzielę z Lublina, do tej pory nie odebrana(środa), oczywiście pieniądze wzięte w Holandii w niedzielę. Zero zainteresowania i odbioru telefonu. Wielka ściema.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czemu narzekasz i tylko obrażasz.

Brak słów na tą firmę. Nie polecam ponieważ to jest nieodpowiedzialny przewoznik.szkoda czasu na taką obsługę. Przestrzegam wszystkich.

Paczki to odbiera jak ma po drodze, a jak nie to nawet łaskawie telefonu nie odbierasz lub wrzuca na czarną listę. To jakaś nie poważna firma, mało tego to pracownik też " oderwany od rzeczywistości" Ceny z kosmosu a usługi to totalna klapa. Zmiencie branżę oraz pracowników, bo i mężczyzna w biurze i kobieta to jakieś nie doinformowani sa.