Profil użytkownika Jan Kot
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 9 lata temu
Nie polecam tej firmy. Wyjazd w niedzielę o17.00 z Holandii, na miejscu w Lublinie wtorek 14.00. Odbiór paczki zaplanowany na niedzielę z Lublina, do tej pory nie odebrana(środa), oczywiście pieniądze wzięte w Holandii w niedzielę. Zero zainteresowania i odbioru telefonu. Wielka ściema.
Olo456
Marek Nosek
Mirek567
więcej niż 6 miesięcy temu
Paczki to odbiera jak ma po drodze, a jak nie to nawet łaskawie telefonu nie odbierasz lub wrzuca na czarną listę. To jakaś nie poważna firma, mało tego to pracownik też " oderwany od rzeczywistości" Ceny z kosmosu a usługi to totalna klapa. Zmiencie branżę oraz pracowników, bo i mężczyzna w biurze i kobieta to jakieś nie doinformowani sa.
Jan Kot
Czemu narzekasz i tylko obrażasz.