Profil użytkownika jan kowalski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Małgorzata Rassalska Anna Bis Notariusze Spółka Cywilna, Aleksandrów Łódzki
opublikowano ponad 4 lata temu
Przez tą Kancelarię kupowałem dom oraz załatwiałem sprawę spadkową.W obu przypadkach spotkałem się z profesjonalną obsługą.Sprawy były załatwione w krótkim terminie bez zbędnych formalności.Polecam wszystkim tą Kancelarię.Grzybowski.
jan kowalski