.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Jan104

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna, Warszawa

opublikowano ponad 4 lata temu

Firma ma takich pracowników że oszustwa kradną pieniądze i to w tedy jak płacić w klasie miasto Świebodzin widać to na kamerkach po złożowej reklamacji celowo w monitoringu grzebią ,,stary numer cinciaż
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie