Profil użytkownika Jan104
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna, Warszawa
opublikowano ponad 4 lata temu
Firma ma takich pracowników że oszustwa kradną pieniądze i to w tedy jak płacić w klasie miasto Świebodzin widać to na kamerkach po złożowej reklamacji celowo w monitoringu grzebią ,,stary numer cinciaż