.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Jan

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

UWAGA !!!!! Bardzo nieprzyjemna obsługa serwisowa. Odmówiono mi przyjęcia generatora, bardzo drobna usterka (uszkodzony przewód paliwowy) Były też problemy z serwisem kosiarki która była zakupiona u nich. NIE POLECAM TEGO SKLEPU ZWŁASZCZA SERWISU !!!!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie