Profil użytkownika Janek Kwiatkowski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Klinika Leczenia Jąkania. Mgr Ewa Galewska, Warszawa
opublikowano ponad 11 lata temu
Zgłoszenie się na leczenie do Kliniki jąkania było najlepszą decyzją podjętą w życiu. Dzięki Pani Ewie zaczynam mówić płynnie, widzę efekty jej terapii. Nie boję się już kontaktu z ludźmi, nie stresuję się i nie jąkam. Polecam wszystkim z podobnymi problemami.