.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Janek Kwiatkowski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Zgłoszenie się na leczenie do Kliniki jąkania było najlepszą decyzją podjętą w życiu. Dzięki Pani Ewie zaczynam mówić płynnie, widzę efekty jej terapii. Nie boję się już kontaktu z ludźmi, nie stresuję się i nie jąkam. Polecam wszystkim z podobnymi problemami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie