Profil użytkownika janek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "ZAUŁEK KAPITAŃSKI" - MAŁA GASTRONOMIA IWONA ŚWIDER, Ustka
opublikowano ponad 3 lata temu
Może jedzenie i dobre, nie wiem, nie jadłem tam nigdy. Ale ukazało się ogłoszenie o pracy dla pomocnika do kuchni, ogólnie do wszystkiego. Zadzwoniłem do kobiety, chyba właścicielki, porozmawialiśmy z kilka minut i ustaliliśmy wizytę. Przed wizytą otrzymałem od tej osoby smsa, abym wysłał smsa. Nie wsłałem, ale zadzowoniłem i to dwa razy. Raz był numer zajęty, za drugim razem był nr wolny, ale nie odebrano. Wnioskuję, że właścicielka pomimo tego, ze umówiła się ze mną na rozmowę, zlekceważyła moją osobe i znalazła sobie kogoś innego, nie podając przyczyny i nie tłumacząc się dlaczego tak zrobiła. Innej przyczyny tego stanu rzeczy nie widzę. Przestrzegam przed takimi osobami!!!! Nie polecam!!!!