Profil użytkownika Janinka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Pani Agnieszka Witosza to najlepsza notariuszka z jaką miała przyjemność a mam już swoje lata. Przesympatyczna a przy tym merytoryczna i dokładna. Pomogła mi w podziale spadku po zmarłym mężu a następnie sprzedaży mieszkania. Polecam jej usługi z całego serca.