.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Janinka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Agnieszka Witosza to najlepsza notariuszka z jaką miała przyjemność a mam już swoje lata. Przesympatyczna a przy tym merytoryczna i dokładna. Pomogła mi w podziale spadku po zmarłym mężu a następnie sprzedaży mieszkania. Polecam jej usługi z całego serca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie