Profil użytkownika Jarosław End Żaneta Wachowiec
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Domki Letniskowe DAMIAN Jezioro Skulskie Wielkopolska, Skulska Wieś
opublikowano ponad 3 lata temu
Piękne miejsce, jezioro pod tzw. samym nosem, cisza i spokój, a właściciel Damian niesamowicie pogodny i super przemiły gość. Polecamy z czystym sumieniem, można połowić rybki i popływać na rowerkach. Domki są czyściutkie.
My jesteśmy mega zadowoleni i na bank wrócimy.. Pozdrawiamy p. Damiana i dziękujemy ☺️☺️☺️