.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Jarosław End Żaneta Wachowiec

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Piękne miejsce, jezioro pod tzw. samym nosem, cisza i spokój, a właściciel Damian niesamowicie pogodny i super przemiły gość. Polecamy z czystym sumieniem, można połowić rybki i popływać na rowerkach. Domki są czyściutkie. My jesteśmy mega zadowoleni i na bank wrócimy.. Pozdrawiamy p. Damiana i dziękujemy ☺️☺️☺️
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie