Profil użytkownika Jarosław Kalicki
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej. Marek Waszkiewicz, Warszawa
opublikowano ponad 5 lata temu
Chodzę do Pana Marka od wielu lat, oczywiście wtedy, kiedy tego potrzebuję. Dla mnie i moich znajomych jest autorytetem. Leczy, tłumaczy i nie odbiera nadziei. Polecam z czystym sumieniem!
Jarosław Kalicki