.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika JestemZ Miasta

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Żaden lekarz nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak doktor M. Tydzień po zakończeniu leczenia mojego owczarka niemieckiego zadzwonił i zapytał o jego stan. Do mojego syna nigdy rodzinny nie zadzwonił, choć chorował kilka lat temu. Tarzan jest bardzo zadowolony z takiego podejścia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie