Profil użytkownika JestemZ Miasta
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny. Lek. Weterynarz. Jarosław Matuszewski, Piła
opublikowano ponad 8 lata temu
Żaden lekarz nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak doktor M. Tydzień po zakończeniu leczenia mojego owczarka niemieckiego zadzwonił i zapytał o jego stan. Do mojego syna nigdy rodzinny nie zadzwonił, choć chorował kilka lat temu. Tarzan jest bardzo zadowolony z takiego podejścia
JestemZ Miasta