Profil użytkownika Jezioro
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Komornik Sądowy Rewiru II Przy Sądzie Rejonowym W Oświęcimiu. Gajkowski W., Oświęcim
opublikowano ponad 15 lata temu
Jestem dłużnikiem,zablokował mi wszystkie pieniądze na koncie które mi wpłynęły na konto jako darowizna jakiś czas temu a nie wiedziałem o tym.Nie mam telefonu bo byłem napatnięty i okradziony,podałem sprawę na policję. lada dzień skończę na ulicy.Napisałem do niego kilka razy e-mail aby odplokował mi część pieniędzy przedstawiając mu moją sytuację,bo mam bezpłatny dostęp do internetu min.w bibliotece ale nie odpowiada,nawet nie jest z mojego rejonu gdzie mieszkałem wcześniej. Myślę że jest po prostu gangsterem wyłucający wszystkie pieniądze,nie zostawiając nic do życia,nawet na kromkę chleba.