.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Jiwana El-Shakaky

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo ładne porcelanowe/kryształowe przedmioty, niedrogie, Panie w sklepie bardzo miłe i życzliwe. Na święta pakują towary w papier świąteczny, jeśli ma to być prezent:) Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie