Profil użytkownika Joanna Friedrich
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Sklep Instalacyjny w Młynie s.c. Borowiak Jarosław Szymon Jaworski, Oborniki
opublikowano ponad 4 lata temu
Podczas największego mrozu tej zimy, jak to się najczęściej zdarza, zepsuł mi się piec. Utknęłam sama z dziećmi w galopująco ochładzającym się domu. Był to oczywiście piątek, ostatni dzwonek, żeby organizować pomoc przed weekendem.Pan Szymon okazał się moim aniołem stróżem: Przez telefon udzielił profesjonalnej porady i był to dla mnie najszczęśliwszy dzień sezonu grzewczego. Polecam gorąco!
Joanna Friedrich