.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika joanna

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica

opublikowano ponad 7 lata temu

polecam- pieknie wygladzona twarz, zmarszczki wypelnione, ale tak subtelnie, ze w ogole nie czuje sie zle z tymi poprawkami,a tego sie bardzo balam. pan doktor chyba widzial moje obawy dlatego uzyl niewielkiej ilosci kwasu, ktory mimo wszystko pieknie splycil zmarszczki. policzki sa gladkie nawet podczas smiania. cos pieknego!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie