Profil użytkownika joanna
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
polecam- pieknie wygladzona twarz, zmarszczki wypelnione, ale tak subtelnie, ze w ogole nie czuje sie zle z tymi poprawkami,a tego sie bardzo balam. pan doktor chyba widzial moje obawy dlatego uzyl niewielkiej ilosci kwasu, ktory mimo wszystko pieknie splycil zmarszczki. policzki sa gladkie nawet podczas smiania. cos pieknego!