.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Joanna

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna, Warszawa

opublikowano ponad 4 lata temu

Obsługa reklamacyjna na bardzo niskim poziomie. Od 3 tygodni pozostaję bez sprzętu, który został uszkodzony w wyniku błędnie wykonanego montażu przez technika euro-net. W wyniku błędnego montażu zostalam narażona na dodatkowe koszty związane z uszkodzeniem instalacji elektrycznej. Mimo uznanej reklamacji brak wymiany, odsyłanie klienta z numeru na NUMER tel, do punktów sprzedaży mimo iż zakup online, konieczność wielokrotnego dosyłania dokumentacji zakupowej dostępnej w systemie sprzedawcy .. Nie kończącą się historia. Ostatni zakup w tej sieci. Zdecydowanie ODRADZAM.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie