Profil użytkownika Joanna
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna, Warszawa
opublikowano ponad 4 lata temu
Obsługa reklamacyjna na bardzo niskim poziomie. Od 3 tygodni pozostaję bez sprzętu, który został uszkodzony w wyniku błędnie wykonanego montażu przez technika euro-net. W wyniku błędnego montażu zostalam narażona na dodatkowe koszty związane z uszkodzeniem instalacji elektrycznej. Mimo uznanej reklamacji brak wymiany, odsyłanie klienta z numeru na NUMER tel, do punktów sprzedaży mimo iż zakup online, konieczność wielokrotnego dosyłania dokumentacji zakupowej dostępnej w systemie sprzedawcy .. Nie kończącą się historia. Ostatni zakup w tej sieci. Zdecydowanie ODRADZAM.