Profil użytkownika Jola Pawłowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k., Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Polecam z czystym sumieniem. Lexbridge pomogła mi wygrać trudną sprawę o odszkodowanie za wypadek w pracy. Udało się!
Jola Pawłowska