.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Jolanta K

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

To jedno z niewielu miejsc, gdzie spotykałam weterynarzy pełnych empatii i profesjonalnie przygotowanych. Operowali tu z powodu zwichnięcia w stawie biodrowym mojego kota Stefana. Pan Jarosław w przystępny sposób wyjaśnił procedury, które miały być zastosowane i całe leczenie łącznie z opieką pooperacyjną- pokazał na modelu jak będzie wykonana operacja, a po operacji pokazał na ekranie komputera i dokładnie wyjaśnił jak usunął główkę kości udowej i jak to wyglądało przed operacją i po niej. Dodatkowo zrobiono bad. morfologii, biochemii i ciśnienia krwi oraz EKG, żeby zagrożenie operacyjne zmniejszyć do minimum. Dziś jest 3 dzień po zabiegu, Stefan czuje się dobrze, nawet próbuje skakać, ale mu nie pozwalam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie