.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Jolanta Kaczmarek

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Poradnia Lekarzy Rodzinnych Sc. Filia, Łódź

opublikowano ponad 6 lata temu

katastrofa. Nie otwierają drzwi do poradni. każą dwonić, ale od kilku dni i godzin nikt nie odbiera telefonu. Pełna zlewka na pacjentów. Nie polecam, prędzej umrzesz na koronę niż się dodzwonisz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie