Profil użytkownika Jolanta Kaczmarek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Poradnia Lekarzy Rodzinnych Sc. Filia, Łódź
opublikowano ponad 6 lata temu
katastrofa. Nie otwierają drzwi do poradni. każą dwonić, ale od kilku dni i godzin nikt nie odbiera telefonu. Pełna zlewka na pacjentów. Nie polecam, prędzej umrzesz na koronę niż się dodzwonisz.
Jolanta Kaczmarek