.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika JowitaM

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego. Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę C., bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie