Profil użytkownika JowitaM
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź
opublikowano ponad 11 lata temu
Nie mogłam dogadać się z koleżanką, z którą do niedawna jeszcze prowadziłam firmę, w kwestii zniesienia współwłasności samochodu firmowego. Ja nim więcej jeździłam i dbałam o niego. Koleżanka była innego zdania. Niestety musiałyśmy to rozstrzygnąć na sali sądowej. Zdecydowałam się na p. Magdalenę C., bo wiedziałam, że ma bardzo dobrą renomę w Łodzi, co zresztą potwierdziła w sądzie. Sprawa skończyła się pozytywnie dla mnie.