Profil użytkownika Julita Wiśniewska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum, Białystok
opublikowano ponad 5 lata temu
Do doktora trafiłam dwa lata temu z polecenia, lekko przestraszona perspektywą utraty paru zębów. Diagnoza została postawiona szybko i rzetelnie, a leczenie zakończone zostało pomyślnie. Doktor oprócz fachowej wiedzy jest także bardzo sympatycznym człowiekiem. Każde leczenie dokładnie wyjaśnia. Leczenie przyzębia, leczenie próchnicy czy usuwanie zębów mądrości- przestają być takie straszne. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!
Julita Wiśniewska