.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Julita Wiśniewska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Do doktora trafiłam dwa lata temu z polecenia, lekko przestraszona perspektywą utraty paru zębów. Diagnoza została postawiona szybko i rzetelnie, a leczenie zakończone zostało pomyślnie. Doktor oprócz fachowej wiedzy jest także bardzo sympatycznym człowiekiem. Każde leczenie dokładnie wyjaśnia. Leczenie przyzębia, leczenie próchnicy czy usuwanie zębów mądrości- przestają być takie straszne. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie