.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Justyna Bardziak

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom

opublikowano ponad 3 lata temu

Korzystając z usług salonu optycznego, byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dokładności przeprowadzonego badania wzroku. Fachowa obsługa upewniła się, by wszystkie szczegóły zostały uwzględnione. Równie ważne było dla mnie doradztwo w doborze opraw okularowych. Miła obsługa, mając na uwadze mój styl i preferencje, pomogła mi wybrać idealne oprawki spośród imponującego asortymentu. Całe doświadczenie było nie tylko przyjemne, ale także dające pewność, że moje oczy są w najlepszych rękach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie