Profil użytkownika Justyna Wojda
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna ''ołtaszyńska'' Dr Dariusz Rzepka, Wrocław
opublikowano ponad 7 lata temu
ZDECYDOWANIE ODRADZAM Aby przestrzec kogokolwiek przed wizyta u pana ?Dr? R. Pan ?Dr? przyjął mojego psa wymiotującego od dwóch dni, w klinice wymiotującego już domieszkami kał. Nie zostały wykonane zdjęcia z kontrastem które mogły wyjaśnić co się stało mojej suczce. Pan ?Dr? stwierdził ze powinnam być mu wdzięczna ze nas przyjął -ponoć specjalnie przyjechał-co było kłamstwem -ponieważ był już na miejscu i zajmował się wyżłem po urazie pyska z którego właścicielami rozmawiałam. Pomimo ewidentnych objawów ze coś jest nie tak mój pies przez dwie godziny nie otrzymał nie tylko fachowych badań jak również leków
Aby chociaż zmniejszyć ból bo bardzo cierpiała. Diagnoza było podanie kroplówki z antybiotykiem. Jak się okazało w innej klinice do której zabrałam psa , w jelita h była połknięta pestka. W ostatniej chwili przywieźliśmy psa do innej kliniki który słaniał się na chodniku. Weterynarze z Naszej aktualnej kliniki powiedzieli ze nawet nie chcą komentować takiej niekompetencji. Dostałam jasny komunikat ze pies by nie przetrwał nocy. Dlatego bardzo się cieszę ze nie zdecydowałam się na ?zalecenia? pana ?Dr? gdyż były. Niekompetentne , pobieżne i jak się okazało doprowadziłyby by do zgonu psa. Który miał zagazowane i poszarpane jelita. Nie polecam kliniki a Pan Dr świadomy całej sytuacji najpierw udawał ze mnie nie słyszy następnie po odczytaniu sms-a nie raczył przeprosić za brak fachowej i właściwej diagnozy psa. Wstyd! Postanowiłam iż ne odpuszczę w tej kwestii - bo na szali było życie mojego psa, a wiem jak mocno sie kocha swojego czworonoga, i jestem przekonana, że nikt nie chciałby przeżyć tego co ja....:(
Justyna Wojda