.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika K Kozlowski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem do gabinetu dr S. poprzez reklamę gabinetu na jednym z portali internetowych i przeczytaniu wszystkich opinii. Rezerwacja wizyty poprzez internet bardzo mi odpowiadała. Dr S. przypadł mi do gustu. Polecam go z całego serca. Doświadczony, solidny. dokładny i delikatny, informujący krok po kroku o przebiegu zabiegu, mający do dyspozycji świetnie wyposażony nowoczesny zakład i doskonałą asystentkę. Pozostawił mnie z 'Niebem w gębie" które zabieram do Kanady.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie